Prekės kodas: 49937
Turimas kiekis: 1
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Stabdžiai V-brake – paprastai keičiami, lengvi, nebrangūs, tačiau pasirinkus stabdžių kaladėles pagal naudojimo salygas, galima išgauti didelį efektyvumą.
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 10 (25 cm) |
| Rėmas | KELLYS Aluminium alloy Junior 20 |
| Ratų dydis | 20 |
| Vairas | steel RiseBar - diam 25.4mm / width 580mm |
| Stabdžiai | TEKTRO V-brake |
| Padangos | RUBENA Winner 50-406 (20 x 1.90) |
| Svoris | 9.30 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | KALLOY - Diam.: 27.2 mm / Ilgis: 300 mm |
| Balnelis | KLS DriveLine Junior |
| Centrinė ašis | Cartridge (126 mm) |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano TY21 (direct mount) |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano MF-TZ20-6 (14-28T) |
| Grandinė | KMC Z6 |
| Pavarų rankenėlės | Shimano SL-RV200-6R Revoshift |
| Pavarų skaičius | 1x6;6 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priek. šakė | Hi-ten plienas // unicrown, standi |
| Priek. žvaigždžių blokas | PROWHEEL 140 mm // 32T |
| Rankenos | Kraton |
| Ratlankiai | KLS 406x21 (28 holes) |
| Rato stebulės | Alloy (20 holes) |
| Rekomenduojamas ūgis | 115-138 cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Spalva | Rožinė;Violetinė |
| Stabdžių rankenėlės | APSE |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Vairo iškyša | KALLOY - Diam.: 28.6 mm / Ilgis: 60 mm |
| Vairo kolonėlė | Be sriegio A-head |