Prekės kodas: 49954
Turimas kiekis: 1
Rėmas gaminamas stipresnis nei kitų tipų dviračių, pritaikytas kuo geresniam pravažumui. Geometrija gali būti pasirenkama siekiant išgauti optimalų stabilumą arba manevringumą.
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 13 (33cm) |
| Rėmas | KELLYS Alutec RRC 26 - Race Ready Concept, 1.5 tapered HT |
| Ratų dydis | 26 |
| Stabdžiai | APSE Mechanical Disc // rotoriai: 160 mm |
| Padangos | WTB Nano Comp 52-559 (26 x 2.10) |
| Svoris | 13.84 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | KLS Active - diam 30.9 mm / length 350 mm |
| Balnelis | KLS Ascend |
| Centrinė ašis | Cartridge (122 mm) |
| Gal. pavarų perjungiklis | microSHIFT Estes M220 |
| Gal. žvaigždžių blokas | microSHIFT M680-8 (11-42T) |
| Grandinė | KMC Z8 |
| Pavarų rankenėlės | microSHIFT Estes TS200-8R |
| Pavarų skaičius | 1x8;8 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priek. šakė | SR SUNTOUR XCE28 DS (26) // 100 mm, coil spring |
| Priek. žvaigždžių blokas | PROWHEEL (32T) // length 165 mm |
| Rankenos | KLS Advancer |
| Ratlankiai | KLS Draft 23 Disc 559x23 (32 holes) |
| Rato stebulės | Shimano TX505 Disc Center Lock (32 holes) |
| Rekomenduojamas ūgis | 130-150 cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Yra |
| Spalva | Sidabrinė |
| Stabdžių rankenėlės | APSE |
| Stabdžių tipas | Mechaniniai diskiniai |
| Vairo iškyša | KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / length 60 mm |
| Vairo kolonėlė | Pusiau integruota |