Prekės kodas: 49946
Turimas kiekis: 1
Rėmas gaminamas stipresnis nei kitų tipų dviračių, pritaikytas kuo geresniam pravažumui. Geometrija gali būti pasirenkama siekiant išgauti optimalų stabilumą arba manevringumą.
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 15 (38cm) |
| Rėmas | KELLYS Alutec RRC 29 - Race Ready Concept, 1.5 tapered HT |
| Ratų dydis | 29 |
| Stabdžiai | Shimano MT200 Hydraulic Disc // 160 mm rotoriai |
| Padangos | WTB Ranger Comp 55-622 (29 x 2.25) |
| Svoris | ~15 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | KLS Active - diam 30.9 mm / length 350 mm |
| Balnelis | KLS Sentinel 2 |
| Gal. pavarų perjungiklis | SHIMANO Cues U4000 (direct mount) |
| Gal. žvaigždžių blokas | SHIMANO Linkglide CS-LG300-9 (11-46T) |
| Pavarų rankenėlės | Shimano Cues SL-U4010-9R Rapidfire Plus |
| Pavarų skaičius | 1x9;9 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priek. šakė | SR SUNTOUR XCM32 NLO DS (29) // 100 mm, coil / Speed Lockout |
| Priek. žvaigždžių blokas | Shimano Cues U4000-1 (32T) - length 170 mm |
| Rankenos | KLS Advancer 2Density |
| Ratlankiai | KLS Draft 23 Disc 622x23 (32 holes) |
| Rato stebulės | SHIMANO QC300 Disc Center Lock (32 holes) |
| Rekomenduojamas ūgis | 155-165cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Yra |
| Spalva | Mėlyna |
| Stabdžių rankenėlės | Shimano BL-MT200 |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo iškyša | KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 8° / length 60 mm |
| Vairo kolonėlė | Pusiau integruota |