Prekės kodas: 400029
Turimas kiekis: 2
Rėmas gaminamas stipresnis nei kitų tipų dviračių, pritaikytas kuo geresniam pravažumui. Geometrija gali būti pasirenkama siekiant išgauti optimalų stabilumą arba manevringumą.
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Rečiau gaminami su purvasaugiais, tačiau rūpinantis švaria apranga, komfortišku važiavimu esant darganai – yra būtini, galimai primontuojami papildomai.
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 16 (41cm) |
| Rėmas | KELLYS KLC 27.5 - Lady Sport Geometry |
| Ratų dydis | 27.5 |
| Vairas | KLS Active RiseBar - diam 31.8mm / rise 18mm / width 620mm (XS) |
| Stabdžiai | Mechaniniai // rotoriai: 160 mm |
| Padangos | KENDA Booster 56-584 (27.5 x 2.20) |
| Svoris | 14 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | KLS Active - diam 30.9mm / length 400 mm |
| Balnelis | KLS Ebony Women |
| Centrinė ašis | Cartridge (122 mm) |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano TX800 (direct mount) |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano CS-HG200-8 (12-32T) |
| Grandinė | KMC Z8 |
| Pavarų rankenėlės | Shimano ST-EF500-8R EZ-fire Plus |
| Pavarų skaičius | 3x8;24 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priek. pavarų perjungiklis | Shimano TY600 (34.9 mm) |
| Priek. šakė | SR SUNTOUR XCE28 DS (27.5) // eiga: 100 mm, coil spring |
| Priek. žvaigždžių blokas | Shimano TY301 (42x34x24T) // ilgis: 175 mm |
| Rankenos | KLS Advancer |
| Ratlankiai | KLS Draft 23 Disc 584x23 (32 holes) |
| Rato stebulės | KLS Firework Disc (32 holes) |
| Rekomenduojamas ūgis | 160-175cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Spalva | Rožinė |
| Stabdžių rankenėlės | Shimano ST-EF500 |
| Stabdžių tipas | Mechaniniai diskiniai |
| Vairo iškyša | KLS Active - diam 28.6mm / bar bore 31.8mm / 8° / length 60 mm |
| Vairo kolonėlė | Pusiau integruota |