Prekės kodas: 49956
Turimas kiekis: 1
Rėmas gaminamas stipresnis nei kitų tipų dviračių, pritaikytas kuo geresniam pravažumui. Geometrija gali būti pasirenkama siekiant išgauti optimalų stabilumą arba manevringumą.
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 18 (46cm) |
| Rėmas | KELLYS KLC 29 - Lady Sport Geometry |
| Ratų dydis | 29 |
| Stabdžiai | Shimano MT200 Hydraulic Disc // 160 mm rotoriai |
| Padangos | WTB Ranger Comp 57-622 (29 x 2.25) |
| Svoris | 15 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | KLS Active - diam 30.9 mm / length 400 mm |
| Balnelis | KLS Ebony Women |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Essa U2000 (direct mount) |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano CS-HG400-8 (11-45T) |
| Grandinė | KMC Z8 (110 links) |
| Pavarų rankenėlės | Shimano SL-M315-8 Rapidfire Plus |
| Pavarų skaičius | 1x8 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priek. šakė | SR-Suntour XCM32 NLO DS (29) // eiga 100 mm, coil / Greitas užrakinimas |
| Priek. žvaigždžių blokas | Shimano Essa U2000-1 (32T) // length 175 mm |
| Rankenos | KLS Advancer |
| Ratlankiai | KLS Draft Disc 622x23 (32 holes) |
| Rato stebulės | Shimano TX505 Disc Center Lock (32 holes) |
| Rekomenduojamas ūgis | 170-185cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Yra |
| Spalva | Rožinė |
| Stabdžių rankenėlės | Shimano BL-MT200 |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo iškyša | KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 8° / length 90 mm |
| Vairo kolonėlė | Pusiau integruota |