Vairas ZIPP AM HB SL-70ERGO 42 C-C MTBK A2
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Specifikacijos |
| Arkos forma |
Variable |
| Gylis |
128mm |
| Ilgas aprašymas |
| Medžiaga |
Unidirectional Carbon |
| Nugaros lenkimas (°) |
3 |
| Nusileidimas |
10° |
| Paviršiaus apdaila |
Matte with stealth decals |
| Paviršiaus plotis lizdui |
70mm |
| Platforma |
SL |
| Plotis |
42cm |
| Priedų suderinamumas |
No |
| Rankovės skersmuo |
31.8mm |
| Reach |
70mm |