Vairas ZIPP AM HB SVC CRS SL-80ERGO 44 C-C MTBK A2
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Specifikacijos |
| Arkos forma |
Anatomic |
| Gylis |
125mm |
| Ilgas aprašymas |
| Medžiaga |
Al-7050 |
| Nugaros lenkimas (°) |
3 |
| Nusileidimas |
7° |
| Paviršiaus apdaila |
Matte with stealth decals |
| Paviršiaus plotis lizdui |
110mm |
| Platforma |
SERVICE COURSE SL |
| Plotis |
44cm |
| Priedų suderinamumas |
Yes |
| Rankovės skersmuo |
31.8mm |
| Reach |
80mm |